fbpx
Görülesi

Kullanım Şartları

gorulesi.com’a hoş geldiniz.

Sitemizi kullanan her ziyaretçi aşağıda ayrıntıları ile yer alan kullanım şartlarını okumuş, yazılanlarla sınırlı olmamak kaydı ile tüm maksat ve halin icabı ile işbu yasal uyarıyı kabul etmiş sayılmaktadır.

Site Telif Hakları Konusunda

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği Yasal Uyarı;

gorulesi.com’un isim hakları, logosu, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. gorulesi.com içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz. gorulesi.com’u ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler.

gorulesi.com olarak oluşturulan veya yer sağlanan içeriğin kanuna uygun olmasına özen gösteriyoruz. Sitede yer alan içerikler gorulesi.com’a aittir. Çeşitli yabancı kaynaklardan yapılan çeviriler, alıntılar ve içeriklerin altında belirtilen kaynakçalar o kaynaklardan yararlanıldığı anlamına gelmektedir. Hukuka aykırı olduğunu düşündüğünüz bir içerik hakkında iletisim@gorulesi.com e-posta adresine bildirimde bulunabilirsiniz.

gorulesi.com’dan alacağınız her içerik için yayınınızda yer verdiğiniz yazılarımıza alıntılarıyla birlikte aktif link vermenizi, gerekirse bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.