fbpx
Görülesi

Kullanım Şartları

Görülesi’ye hoş geldiniz.

Sitemizde yer alan içerikler Görülesi’ye ait özgün içeriklerdir. Bu içerikleri, site ve yazarı referans göstermek şartıyla paylaşabilir, kopyalayabilir, gayri-ticari olarak çoğaltıp dağıtabilirsiniz. Ancak bu içeriklerin hiçbirini izin almaksızın değiştiremez, değiştirilmiş hallerini Görülesi’ye ve yazarlarından başkasına aitmiş gibi sunamazsınız.

Paylaşım Kuralları

Görülesi’de yer alan bütün yazılı içerikleri aşağıda yer alan paylaşım kurallarına uymak şartıyla, Görülesi’den ve yazarlarından izin almaksızın ve tarafımıza herhangi bir bildirimde bulunmaksızın paylaşabilirsiniz.

  • Diğer internet mecralarında paylaşmak istediğiniz içeriğin altına veya üzerine görünür bir biçimde tıklanabilir bağlantı verilmelidir.
  • Bu bağlantıyla birlikte yazarın adı, sitenin adı ve yazının başlığı da belirtilmelidir.

Örnekleme
Cihan Çamlıca, Görülesi, “Çin, Ay’ın Karanlık Yüzüne Chang’e 4 Adlı Keşif Aracını Gönderdi”, https://gorulesi.com/cin-ayin-karanlik-yuzune-gidiyor/

Telif Hakları

Görülesi’de oluşturulan veya yer sağlanan içeriğin kanunlara uygun olmasına özen gösteriyoruz. Buna uyulmadığının tespit edildiği durumlarda, gerekli silme ve düzenleme işlemlerinin derhal yerine getireleceğini garanti ediyoruz. Buna istinaden çeşitli kaynaklardan yapılan çeviriler veya alıntılar, oluşturulan içeriklerin altında kaynakça olarak belirtilmektedir. Belirtilen kaynakçalar o kaynaklardan yararlanıldığı anlamına gelmektedir. Hukuka aykırı olduğunu düşündüğünüz bir içerik hakkında iletisim@gorulesi.com e-posta adresine bildirimde bulunabilirsiniz.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği Yasal Uyarı kapsamında gorulesi.com’un isim hakları, logosu, içeriği, şablonu ve tasarıma ait hakları saklıdır.

Bizi Takip Edin